Back-up service

Een back-up is essentieel wanneer u gaat werken in het WordPress CMS. Het frequent maken van een back-up dus wenselijk. Het risico is namelijk dat er onbedoeld zaken worden aangepast waardoor er werk verloren gaat.

MegaExposure ka dagelijks een back-up draaien met een max van 5. Dit betekent dat zodra er van dag 6 een back-up wordt gemaakt, wordt dag 1 verwijderd enzovoort. De back-up bestanden worden bewaard op een andere server dan waar de website op draait.

  • Dagelijkse back-up – €25 per maand
  • Wekelijkse back-up – €20 per maand
  • Maandelijkse back-up – €15 per maand

Tussentijds wisselen tussen de pakketten is geen probleem. Eerste maand bijvoorbeeld dagelijks en daarna overstappen op wekelijks is geen probleem.

  • Terugplaatsen  van een back-up wordt niet in rekening gebracht
  • Maximaal 2 x per maand, daarna €37,50 per keer

Wanneer er geen back-up abonnement wordt afgesloten en er toch een back-up moet worden terug geplaatst, moet dit via ons en via de hosting partij. De hostingpartij draait namelijk met regelmaat complete back-up’s van de hele server. Hiervoor wordt €195.- per keer in rekening gebracht.

  • Dagelijks een back-up

    €25 per maand

  • Wekelijks een back-up

    €20 per maand

  • Maandelijks een back-up

    €15 per maand

  • Geen back-up

    Uw website loopt een groot risico!!!